031-380 39 00 info@proffscall.se

Vi har det högsta kreditbetyget!

– ProffsCall AB grundades 2003 och har kontoret mitt i centrala Göteborg –

Vi har under det senaste året genomgått en stor expansion!

aaa-stor-staende-ram

Vi på Proffs Call har jobbat med de största telefonoperatörer som finns på den svenska marknaden, detta gör att vi har stor kunnighet inom branschen och är väl medvetna om våra kunders behov. Vi jobbar i dagsläget enbart med Tele2 som i samarbete med några av Sveriges största företagsföreningar förhandlar fram mycket förmånliga erbjudanden för deras medlemmar.

Som exklusiva återförsäljare för Tele2:s föreningsavtal kan vi lätt konkurrera med de andra aktörerna och kan erbjuda en helhetslösning till varje företag, litet som stort. Självklart till de bästa priserna!

Vi satsar på goda kundrelationer, därför får alltid våra kunder både direktnummer och en personlig kontakt hos oss för att lätt kunna få hjälp och råd.

Anneli Larsson

Anneli Larsson

VD

anneli@proffscall.se
Emelie Larsson

Emelie Larsson

Vice VD

emelie@proffscall.se
Victor La

Victor La

Administratör

victor.l@proffscall.se
Marcus Larsson

Marcus Larsson

Hårdvaruansvarig

marcus@proffscall.se
Andreas Larsson

Andreas Larsson

Administratör

andreas@proffscall.se
Josefin Berglind

Josefin Berglind

Ekonomiansvarig

josefin.b@proffscall.se